MENU

deco geperforeerde aluminium platen

Desgewenst kunnen we geperforeerde platen na laten behandelen door o.a. poedercoaten, ontvetten, verzinken, anodiseren of elektrolytisch polijsten. Toepassingen geperforeerde plaat Een perforatieplaat met ronde gaten wordt o.a. gebruikt om producten en materialen te zeven, bijvoorbeeld in de agrarische sector en de recycling.

缺失:

deco

Aluminium klaverblad deco plaat / gaas plaat. Wij kunnen de platen leveren met een maximale lengte van 2.000 mm, een breedte van 1.000 mm en dikte van 1,5 mm. Het klaverblad is 10 mm. Bij platen met een lengte langer dan 100mm en een breedte smaller dan 80mm bestaat de kans dat deze getordeerd aangeleverd wordt.

20%(1)

Daarom worden platen met vierkante perforaties veel gebruikt in de machinebouw. Aluminium platen met een sleufperforatie zijn voornamelijk bedoeld als decoratieve afscherming of bekleding. Een aluminium perfoplaat met decoratieve gaten dient veelal als zonwering, afdekplaat of gevelbekleding. Meer informatie over een geperforeerde plaat van

Aluminium Geperforeerde Plaat/decoratieve Geperforeerde Plaat/geperforeerde Aluminium Plaat , Find Complete Details about Aluminium Geperforeerde Plaat/decoratieve Geperforeerde Plaat/geperforeerde Aluminium Plaat,Aluminium Geperforeerde Metalen Plaat,Geperforeerde Metalen Dakplaat,Messing Geperforeerde Plaat from Steel Wire Mesh Supplier or Manufacturer

5/5

Deze geperforeerde aluminium plaat is geschikt voor diverse doeleinden waarbij luchtdoorlatendheid van belang is, bijvoorbeeld roosters en bekleding. De aluminium platen hebben een ronde perforatie en een luchtdoorlatendheid die aangegeven wordt in percentages. R: geeft

15 个按钉

Geperforeerde platen, aluminium. Deze perfoplaten worden meestal gebruikt als decoratie en binnenhuisarchitectuur. De perforatieopeningen zijn in de vorm van een klaverblad en eventueel afgewisseld door een rond gat. Indien u een geperforeerde plaat van 1m x 1m zou bestellen hou er dan rekening mee dat wij deze uit grotere platen snijden.

Geperforeerde platen bestellen? Op maat bewerking Snelle levering Afhalen mogelijk Aluminium Messing RVS Staal

Geperforeerde aluminium plaat / gaas plaat / perfoplaat. Wij leveren geperforeerde platen met een maximale lengte van 2.500 mm, een breedte van 1.250 mm en een dikte van 0,8 mm tot 2 mm. Bij platen met een lengte langer dan 100mm en een breedte smaller dan 80mm bestaat de kans dat deze getordeerd aangeleverd wordt.

Geperforeerde Platen

MCB heeft het grootste assortiment in Aluminium platen. Bestel nu online! Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582. Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31

Geperforeerde platen . Een geperforeerde plaat is een metalen plaat met geperforeerde gaten. Deze metalen platen worden gebruikt in toepassingen waarbij luchtdoorlatendheid van belang is, maar ook voor decoratieve doeleinden. Geperforeerde platen zijn bij de Metaalwinkel verkrijgbaar in diverse soorten metaal: aluminium, staal, roestvrijstaal

Bekijk ons assortiment Metalen platen in onze Onlineshop . Eenvoudig online bestellen . Thuisbezorgd . Laagste prijsgarantie . 30 dagen Bedenktijd KAISERTHAL Geperforeerde plaat 500x250x0,8 mm aluminium zilver (0) Nog niet beoordeeld vanaf 14,50 € * / Stuks (116,00 € * / m²) Thuisbezorgen

Bij geperforeerde platen dient u rekening te houden met een blinde rand over de lengte van de plaat. Dat betekent dat de perforaties niet tot aan de randen van de platen zijn geplaatst. Het is mogelijk dat de metaalplaten rondom een blinde rand hebben.

Geperforeerde aluminium plaat Aluminium gaas plaat / perfoplaat aluminiumopmaat.nl. Geperforeerde aluminium plaat / gaas plaat / perfoplaat. Wij leveren geperforeerde platen met een maximale lengte van 2.500 mm, een breedte van 1.250 mm en een dikte van 0,8 mm tot 2 mm. Bij platen met een lengte langer dan 100mm en een breedte smaller dan

Plaat rvs 1000 x 500 x 1mm. Afmetingen: x - . Ijzershop.nl in de webshop van ijzershop.nl vindt u profielen en platen van staal, aluminium, verzinkt, rvs, mes

Geschikt voor geperforeerde platen met vierkante gaten 10 x 38 mm Verzinkt Levering zonder gereedschap. Gedore kwaliteit., Gewicht: 0.1433004703 Pond, Fabrikant: GEDORE nieuw

WallFace 10199 DECO HGS Wandbekleding RVS look staal grijs Afmetingen: x - . Ijzershop.nl in de webshop van ijzershop.nl vindt u profielen en platen van staal, aluminium, verzinkt, rvs, mes. Nieuw Ophalen of Verzenden. € 55,84 Vandaag. Bezoek website Vandaag. IJzershop.nl Leeuwarden Bezoek website. Direct leverbaar. Geperforeerde plaat

6061 Aluminum Plate This wrought tooling plate exhibits excellent machinability, weldability, and medium strength. Though less strong then most of the 2xxx and 7xxx alloys, 6061 is typically selected where welding or brazing is required or for its high corrosion resistance in all tempers.

De decoratiepanelen worden verwezenlijkt op basis van staal, aluminium, roestvrijstaal en geelkoper in variërende dikte tussen 2 en 4 mm afhankelijk van het type van de uitsnijding. Het vouwen en buigen vervolledigen de afwerking van de geperforeerde platen met een maximale afmeting van 1,5 × 4 m, naargelang de toepassing zorgen wij voor de

20-jul-2015 - upcycled lamps and chandeliers. Bekijk meer ideeën over Verlichting, Lampen, Geperforeerd metaal.

69 个按钉

.platen Koud gewalste platen Galva Zincor Inox platen Gegolfde galva platen Aluminium platen Aluminium traanplaten De platen worden afgecoild en op maat gesneden. De oppervlakte is glad, maar kan ook opzettelijk relif vertonen tranen platen.

Vijfhuizen 10 • 9420 Erpe-Mere • T +32(0)53/80 28 03 • F +32(0)53/80 67 30 • [email protected][email protected]

6061 Aluminum Plate is made of one of the most versatile of all of the aluminum alloys. 6061 Aluminum Plate is the alloy of choice for all-purpose applications. 6061 Aluminum Plate is an aluminum-silicon-magnesium alloy, strengthened by precipitation hardening. This alloy has medium strength, formability, weldability, machinability and

Inox kabelsysteem Brugg . Vijfhuizen 10 • 9420 Erpe-Mere • T +32(0)53/80 28 03 • F +32(0)53/80 67 30 • [email protected][email protected]